ЄС виступає за незалежне розслідування нападу на "Інтер"

Вівторок, 6 вересня 2016, 13:36

Євросоюз виступає за повне і незалежне розслідування нападу на телеканал "Інтер".

Про це під час щоденного брифінгу у Брюсселі заявила речниця високого представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Майя Коч’янчич.

"Вільні і незалежні медіа необхідні для функціонування плюралістичного суспільства і демократії. Насильство не є прийнятною відповіддю на незгоду з редакційною політикою", - наголосила вона.

"Як ЄС, ми пильно стежимо з всіма випадками насильства проти журналістів і закликаємо до повного і незалежного розслідування таких випадків і належного покарання відповідальних осіб", - заявила Коч’янчич.

За її словами, заява президента Петра Порошенка з закликом до Генеральної прокуратури розпочати розслідування інциденту з телеканалом "Інтер" є кроком у цьому відношенні.

"Важливо, щоб усі можливі засоби, в тому числі кримінальні покарання щодо тих, які застосовують насильство, були використані для забезпечення безпеки журналістів і медіа", - додала речниця Могеріні.

4 вересня на офіс "Національних інформаційних систем", які створюють новини для телеканалу "Інтер", було скоєно напад. У результаті в офісі почалася масштабна пожежа, низка людей отримали поранення.

5 вересня, учасники протестів привезли під офіс "Інтера" шини і оголосили безстрокову акцію протесту. Учасники акції звинувачують "Інтер" у роботі на Кремль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua