Прем’єр Угорщини: проблеми ЄС – від нової генерації політиків

Вівторок, 6 вересня 2016, 20:22

Нинішні проблеми в Євросоюзі пов’язані із приходом до влади нової генерації політиків, що надають перевагу загальноєвропейським інституціям на перевагу від національних.

Про це заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща), повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Ми бачимо нову генерацію європейських політиків, які намагаються розширити повноваження євроструктур, жертвуючи національними інтересами країн-членів ЄС. Вони ігнорують, що ми не просто європейці, але й поляки, чехи, словаки або угорці",- заявив він.

Збільшення повноважень євроструктур Орбан вважає основною причиною нинішньої європейської кризи.

Таку позицію обережно підтримала й польський прем’єр Беата Шидло.  За її словами, ЄС має обмежити свої апетити щодо повноважень.

Раніше Орбан назвав країни Вишеградської четвірки "останнім бастіоном", що захищає Європу від мігрантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.