Австрія погрожує Угорщині судом за відмову приймати мігрантів

Середа, 7 вересня 2016, 10:03

Міністр внутрішніх справ Австрії Вольфганг Соботка заявив, що його країна буде позиватися до Угорщини через відмову приймати мігрантів.

Про це повідомляє Reuters.

"Австрія подасть на Угорщину до суду за те, що та, як і багато інших країн ЄС, ігнорує правило, за яким мігранти мають подавати прохання про надання притулку в тій країні, через територію якої вони потрапляють до Європи", – йдеться у повідомленні.

За словами Соботки, багато країн регулярно порушують правила надання притулку, прописані в Дубліні, і тому його країна вимушена йти до суду, щоб в ЄС нарешті помітили, що "дублінські правила не виконуються".

Як відомо, угорський уряд давно оголосив про те, що не буде виконувати умови Дублінської угоди.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що угорська поліція відкрила 3 тисячі вакансій "прикордонних мисливців", які посилять 10 тисяч поліцейських і солдатів під час патрулювання зведеного від мігрантів паркану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.