Україна та США підписали угоду про співробітництво в оборонній сфері

Четвер, 8 вересня 2016, 18:40

Міністри оборони України та США підписали концепцію розвитку співпраці між відомствами обох країн на 5 років.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Міністри оборони України та США Степан Полторак та Ештон Картер підписали концепцію розвитку партнерства між Міністерством оборони України і Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки на п'ятирічний період", – йдеться у повідомленні.

Підписання документа відбулося в Лондоні в четвер, 8 вересня.

"Цей документ спрямований на підтримку оборонної реформи України та дасть змогу реалізовувати програми двостороннього співробітництва, передачі військової техніки, матеріально-технічних засобів, надання послуг та підготовки особового складу", – цитує агенція міністра оборони України.

"Це нова сторінка в історії україно-американських відносин, і писати її ми будемо разом", – так прокоментував угоду Ештон Картер.

Концепція розвитку партнерства передбачає чотири головні напрями зусиль: зміцнення обороноздатності України, реалізація оборонної реформи з метою створення сучасних збройних сил, удосконалення процесів оборонного планування, заснованого на можливостях та управління оборонними ресурсами з метою формування, підготовки, розвитку та забезпечення військ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: