ЄНП та консерватори оголосили, що не підтримають повернення Росії до ПАРЄ

виправлене прізвище
Середа, 12 жовтня 2016, 17:10

Група Європейської народної партії (ЄНП), а також консерватори в Парламентській асамблеї Ради Європи не будуть підтримувати зняття політичних санкцій з Російської Федерації.

Про позицію ЄНП оголосив німецький депутат Аксель Фішер, що коментував від імені групи доповіді щодо російсько-українського конфлікту.

"Так, зараз активно йде дискусія, нам кажуть, що Росія має повернутися до цієї зали. Але наша група каже ні", - завив Фішер.

"Це (Палац Європи, де проходять засідання ПАРЄ) – будинок демократії, у нас є правила та принципи демократії. Ми не маємо змінювати їх під конкретну країну – чи то Росія, чи Туреччина, чи будь-яка інша", - додав політик.

Точно такої позиції дотримується група консерваторів, про що заявив британець Роджер Гейл, що доповідав від імені групи.

"Так, діалог з Росією був би корисний, але ми маємо пам’ятати, чому Росія залишила асамблею", - заявив він.

"Ми зараз не можемо допустити, що Росія знову доєднається до цієї зали", - додав Гейл.

Нагадаємо, постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба заявляв, що повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи може дискредитувати саму організацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?