Прем’єр Британії хоче сильної і єдиної відповіді на агресію РФ у Сирії

Четвер, 20 жовтня 2016, 15:18

Прем’єр Британії Тереза Мей заявила про необхідність продемонструвати чітку і єдину європейську позицію перед лицем російської агресії у Сирії.

Про це вона заявила по приїзді на саміт ЄС у Брюсселі.

Для Терези Мей це перший саміт Європейської ради і вона наголосила, що Британія йде з ЄС, однак має намір і надалі відігравати одну з головних ролей у Європі і буде сильним і надійним партнером.

"В інтересах Британії і ЄС, щоб ми продовжували тісно співпрацювати, в тому числі на цьому саміті. Ми повинні показати тверду і єдину європейську позицію перед лицем російської агресії. Британія поставила агресивні дії Росії в Сирії до порядку денного цього саміту. Ми повинні продовжувати працювати разом для продовження тиску на Росію, щоб зупинити її жахливі звірства у Сирії " - заявила прем’єр Британії.

Як повідомлялося, у проекті висновків саміту ЄС йдеться про можливість запровадження обмежувальних заходів до всіх, хто надає підтримку сирійському режиму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.