Прем’єр Британії хоче сильної і єдиної відповіді на агресію РФ у Сирії

Четвер, 20 жовтня 2016, 15:18

Прем’єр Британії Тереза Мей заявила про необхідність продемонструвати чітку і єдину європейську позицію перед лицем російської агресії у Сирії.

Про це вона заявила по приїзді на саміт ЄС у Брюсселі.

Для Терези Мей це перший саміт Європейської ради і вона наголосила, що Британія йде з ЄС, однак має намір і надалі відігравати одну з головних ролей у Європі і буде сильним і надійним партнером.

"В інтересах Британії і ЄС, щоб ми продовжували тісно співпрацювати, в тому числі на цьому саміті. Ми повинні показати тверду і єдину європейську позицію перед лицем російської агресії. Британія поставила агресивні дії Росії в Сирії до порядку денного цього саміту. Ми повинні продовжувати працювати разом для продовження тиску на Росію, щоб зупинити її жахливі звірства у Сирії " - заявила прем’єр Британії.

Як повідомлялося, у проекті висновків саміту ЄС йдеться про можливість запровадження обмежувальних заходів до всіх, хто надає підтримку сирійському режиму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.

Секрети "відкритого неба": що змінить та чим загрожує авіаційна угода з ЄС

Яких змін варто чекати у авіасполученні України з ЄС? А також: які ризики несе "відкрите небо" для української авіації?

Парк антикорупційного періоду: чого досягли НАЗК, НАБУ, САП та інші

Діяльність антикорупційних органів - знову у центрі уваги як міжнародників (яким Зеленський обіцяв завершити конкурс на главу САП), так і політиків. Але чи є реальні результати їхньої роботи?