Ердоган назвав ООН "тягарем для людства"

Вівторок, 4 жовтня 2016, 15:42

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Організація Об'єднаних Націй є "тягарем для людства" через несправедливу структуру та систему прийняття рішень.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

"Рада Безпеки ООН була створена для гарантії прав людини і викорінення несправедливості, але сьогодні вона не може виконувати ці обов'язки", - сказав Ердоган.

Крім того, він зазначив, що немає жодної мусульманської держави-члена Ради Безпеки ООН.

Ердоган запропонував ліквідувати тимчасове членство в РБ ООН та збільшити число постійних членів з 10 до 20, щоб всі 193 країни займали ці місця по черзі.

Нагадаємо, нещодавно президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган розкритикував ЄС за невиконання обіцянки щодо надання 3 мільярдів євро в рамках угоди з врегулювання міграційної кризи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.