Поліція знайшла сліди вибухівки під час обшуків у Хемніці, підозрюваний втік

Субота, 8 жовтня 2016, 17:03

У німецькому місті Хемніц під час проведення обшуку в рамках антитерористичної інформації в одному з помешкань виявили сліди вибухівки.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

За даними поліції, вони розшукують 22-річного сирійця, якого не вдалося затримати у його помешканні, на даний момент він переховується.

Не виключено, що підозрюваний міг мати зв'язок з терористичним угрупованням "Ісламська держава".

Під час проведення операції численні підрозділи правоохоронців заблокували весь квартал міста, в якому розташоване помешкання, де розраховували знайти підозрюваного. Поки невідомо, чи підозрює поліція ще когось, окрім 22-річного сирійця.

Мешканцям кварталу рекомендують не залишати своїх помешкань. Федеральне управління кримінальної поліції оголосило підозрюваного в загальнонімецький розшук.

Як повідомлялося, німецька поліція проводить антитерористичну операцію в місті Хемніц на сході країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.