У Лондоні затримали 15 демонстрантів, які блокували дорогу в "Хітроу"

Субота, 19 листопада 2016, 16:19

Британська поліція затримала 15 демонстрантів, які протестували проти планів будівництва нової злітно-посадкової смуги в лондонському аеропорту Хітроу.

Про це повідомляє Associated Press.

Активісти, які виступають проти забруднення навколишнього середовища, лягли поперек під'їзної дороги до аеропорту рано вранці в суботу.

 

Інші тримали плакати з написами "розширення Хітроу зруйнує тисячі будинків" і "захистить планету, більше ніяких злітно-посадкових смуг".

Лондонська поліція повідомила про 15 арештів "за перешкоджання руху по шосе і порушення громадського порядку".

Минулого місяця британський уряд затвердив плани з будівництва третьої злітно-посадочної смуги в аеропорту Хітроу, незважаючи на побоювання з приводу забруднення повітря, шуму та руйнування сотень будинків.

Протестуючі заявляють, що будівництво було затверджене, "незважаючи на масовий опір жителів і той факт, що воно є несумісним з законами Велико ї Британії з питань зміни клімату".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?