ВР ратифікувала меморандум між Україною і Британією про співпрацю в оборонці

Середа, 2 листопада 2016, 11:52

Верховна Рада ратифікувала меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України і урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо співробітництва у сфері оборони.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Ратифікацію меморандуму на засіданні в середу підтримали 236 народних депутатів.

Меморандум передбачає, що співробітництво між Збройними силами України та Збройними силами Сполученого Королівства здійснюється у формах консультацій або зустрічей між керівним складом, сторони також проводять консультації та обмінюються досвідом.

Серед форм співпраці, передбачених документом, - обмін візитами кораблів Військово-Морських сил, літаків Військово-Повітряних сил і підрозділів Збройних сил, взаємні запрошення щодо відвідування навчань, переговори, конференції, семінари та симпозіуми, навчання і підготовка військовослужбовців. Крім того, передбачено взаємне запрошення до участі військових у культурних і спортивних заходах.

Документ визначає, що проведення військових навчань ЗСУ і Збройними силами Сполученого Королівства регулюватиметься окремим меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством оборони України і Міністерством оборони Сполученого Королівства щодо використання українських полігонів Збройними силами Великої Британії від 18 липня 1996 року.

Меморандум про взаєморозуміння між урядами України та Великої Британії про співробітництво у сфері оборони був підписаний 17 березня 2016 року в Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: