Порошенко і Шефчович домовилися узгодити Меморандум про партнерство в енергетиці

П'ятниця, 2 вересня 2016, 18:43

Україна та Єврокомісія домовилися завершити найближчим часом узгодження Меморандуму про стратегічне партнерство в енергетичній сфері між Україною та Європейським Союзом.

Про це йшлося на зустрічі президента Петро Порошенко з віце-президентом Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем, повідомляє сайт глави дердави.

 Узгодження меморандуму відкривиє можливості для залучення України до участі в Енергетичному Союзі ЄС.

"Президент, уряд та Верховна Рада тісно координують питання якнайшвидшого схвалення реформаторських законопроектів у сфері енергетики", - запевнив Порошенко.

Глава держави також закликав Єврокомісію зробити внесок до Фонду енергоефективності України.

Віце-президент ЄК відзначив проведену в Україні роботу на шляху впровадження енергетичних реформ та наголосив на важливості їх втілення в життя. 

Як повідомлялося, Україна може отримати 600 млн євро макрофінансової допомоги від ЄС після ухвалення пакету енергетичних законопроектів, які стосуються статусу Національної комісії із регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), реформи ринку електроенергії й газу, а також створення Фонду енергоефективності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.