У Брюсселі не хочуть завчасно говорити про шляхи вирішення ситуації з асоціацією – дипломат

Середа, 2 листопада 2016, 17:15

У Брюсселі не хочуть завчасно говорити про конкретні варіанти вирішення ситуації навколо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Про це повідомив європейський дипломат, передає УНІАН.

"Зараз тут ще тривають канікули, а тому більшість інституцій ЄС працюють на "низькій передачі". У нас є час до 15–16 грудня, і для того, щоби не зменшувати можливості зробити цей процес успішним, ми не будемо надавати деталі щодо конкретного "шляху", – сказав дипломат.

Нагадаємо, уряд Нідерландів вважає, що ратифікація асоціації досі є можливою і потребує більше часу для переговорів з Україною і країнами ЄC.

Як заявив раніше президент Європейської ради Дональд Туск, Європейський союз готовий надалі співпрацювати з урядом Нідерландівдля вирішення проблеми щодо ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".