Штайнмаєр закликав до зрушень у переговорах щодо Донбасу

Вівторок, 29 листопада 2016, 14:21

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав сторони конфлікту на Сході України подолати застій у переговорах щодо ефективного припинення вогню на Донбасі.

Про це він заявив у Берліні перед відльотом до Мінська, де цього ж дня має відбутися зустріч глав МЗС у "нормандському форматі", передає Deutsche Welle.

"Я сподіваюся, що в усіх сторін є необхідний рівень відповідальності та здорового глузду, щоб досягти покращення", - заявив Штайнмаєр.

Франк-Вальтер Штайнмаєр також висловив незадоволення у зв'язку затримкою в реалізації Мінських домовленостей.

Він зазначив, що упродовж останніх тижнів було зафіксовано збільшення випадків порушення перемир'я на Донбасі, тому потрібно "спільно шукати можливості, щоб узяти ситуацію під контроль".

Водночас глава німецького МЗС відзначив, що завдяки переговорам у Мінську вдалося зменшити масштаби конфлікту й уникнути переростання його у "велику пожежу". За словами Штайнмаєра, нині йдеться серед іншого про те, щоб зробити стабільнішим режим припинення вогню і поновити процес відведення важких озброєнь у зоні конфлікту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?