У Єврокомісії цінують зусилля уряду Нідерландів щодо ратифікації асоціації Україна-ЄС

Четвер, 3 листопада 2016, 13:45

В Єврокомісії цінують те, що уряд Нідерландів продовжує шукати рішення заради ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це заявив на щоденному брифінгу у Брюсселі представник Єврокомісії Маргарітіс Схінас.

"Ми взяли до уваги звернення прем’єр-міністра Нідерландів минулої п’ятниці, ми цінуємо роботу, яку веде голландський уряд, намагаючись знайти рішення для ратифікації угоди" - сказав він.

Він нагадав, що всі 28 країн-членів ЄС підписали угоду, і 27, Європарламент та Україна її ратифікували.

"Ратифікація в усіх 28 державах-членах лишається нашою метою. Ця угода дуже важлива для ЄС і Україні, і тому президент Юнкер готовий працювати з прем’єром Рютте і політичними партіями Нідерландів з метою знайти рішення до саміту ЄС у грудні" - сказав Схінас.

Нагадаємо, уряд Нідерландів вважає, що ратифікація асоціації досі є можливою і потребує більше часу для переговорів з Україною і країнами ЄC.

Як заявив раніше президент Європейської ради Дональд Туск, Європейський союз готовий надалі співпрацювати з урядом Нідерландівдля вирішення проблеми щодо ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.