ЄС погодив нові санкції проти кримських чиновників

Вівторок, 8 листопада 2016, 17:05

Міністри фінансів країн ЄС у вівторок погодили нові адресні санкції проти кримських чиновників, розширивши санкційний перелік, прийнятий після анексії Криму в 2014 році.

Про це заявив Петер Казимир, міністр фінансів Словаччини, що головує у Раді ЄС, передає Reuters.

"Рада прийняла нові пропозиції в рамках обмежувальних заходів щодо дій, які підривають територіальну цілісність України" - сказав він.

При цьому міністр відповідав на питання, чи були запроваджені нові санкції щодо кримських чиновників, зокрема, щодо обраних до Держдуми РФ.

Він додав, що зміни у списку санкцій будуть оприлюднені в Офіційному журналі ЄС у середу.

Список з 151 особи і 37 компаній, щодо яких діють візові заборони і обмежувальні заходи у вигляді заморожування рахунків, було запроваджено з огляду на роль цих компаній і осіб в анексії Криму і подіях на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?