Конгрес США вводить додаткові обмеження для російських дипломатів

Четвер, 1 грудня 2016, 18:56

Палата представників Конгресу США ухвалила документ, що встановлює додаткові обмеження для російських дипломатів, які працюють у Сполучених Штатах.

Про це повідомляє ТАСС.

Даний документ є частиною законопроекту про фінансування американських розвідслужб в 2017 фінансовому році і за нього проголосували 390 конгресменів, лише 30 виступили проти.

Нові правила закріплені в спеціальному розділі під назвою "Обмеження поїздок акредитованих дипломатів і консулів Російської Федерації в Сполучених Штатах".

Згідно з документом, співробітникам російської дипмісії дозволяється здійснювати поїздки на відстані, що перевищують 25 миль (40 км) від будівлі посольства або консульства протягом календарного кварталу тільки в тому випадку, якщо у перший день цього періоду або в останній день попереднього кварталу директор Федерального бюро розслідувань запевнив профільні комітети Конгресу в тому, що за минулі чотири місяці відомство не зафіксувало жодних порушень даного режиму з боку дипломатів з РФ.

Тобто, якщо за попередній квартал вони, згідно із заведеним порядком, повідомляли владу США про свій намір виїхати за межі 25-мильної зони.

Відповідно до законопроекту, директору ФБР дається право скасувати описані вище обмеження, "якщо це буде сприяти роботі правоохоронних органів або національним інтересам США". Однак у випадку прийняття такого рішення, він також буде зобов'язаний повідомити про це законодавців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua