Японська компанія викупить вісім виробників пива Східної Європи за €7,3 млрд

Вівторок, 13 грудня 2016, 20:07

Японський пивоварний холдинг Asahi Group заявив про укладення угоди з Anheuser-Busch InBev, в рамках якої японська компанія стане власником восьми пивниз брендів з пʼяти країн Східної Європи.

Про це пише Ceske Noviny.

Таким чином, за угодою, японська компанія стане власником компаній Plzeňský Prazdroj, Pivovary Topvar, SABMiller Poland, Ursus Breweries, Dreher Sörgyárak, SABMiller Brands Europe, SABMiller Brands Korea Yuhan Hoesa і SABMiller Europe AG. Сума угоди становить 7,3 млрд євро.

Крім чеського бренда, японська компанія стане власником таких відомих польських пивних марок як Tyskie і Lechh, словацький Topvwr, угорської та румунської Ursus Dreher.

Видання відзначає, що угода ще має бути схвалена Європейською комісією.

За словами прес-секретаря Plzeňský Prazdroj очікується, що укладення угоди буде завершене до середини наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.