Туреччина критикує міжнародну коаліцію через недостатню підтримку проти ІДІЛ

Понеділок, 26 грудня 2016, 16:57

Туреччина розкритикувала сили міжнародної коаліції через недостатню підтримку Туреччини в її операції поблизу Ель-Баб проти терористичної організації "Ісламська держава", закликаючи США підтримати дану операцію.

Про це заявив Ібрагім Калін, прес-секретар президента Туреччини, передає Hurriyet Daily News.

"Ці кола, які завжди критикували Туреччину щодо ІДІЛ, не дають необхідної підтримки для боротьби з ІДІЛ в містах Аазаз, Джераблус, Дабік та Ель-Баб. Це неприпустимо", - заявив він.

"Ми хочемо сказати ще раз, що міжнародна коаліція повинна взяти на себе додаткові зобов'язання, зокрема, забезпечити підтримку з повітря", - додав він.

За його словами, близько 1900 квадратних кілометрів на півночі Сирії були очищені від ІДІЛ в рамках операції "Щит Євфрату".

"Незалежно від мобілізації (ІДІЛ. - Ред.), Туреччина буде рішучою в цьому відношенні, щоб операція була завершена", - сказав прес-секретар президента Туреччини.

Як відомо, антитерористична операція "Щит Євфрату" триває на півночі Сирії з 24 серпня за підтримки ЗС Туреччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.