Туреччина заявила про знищення 1800 курдських бойовиків та бійців ІДІЛ у Сирії

Середа, 14 грудня 2016, 13:11

Внаслідок військові операції Туреччини на території Сирії "Щит Євфрату" було вбито знищено близько 1800 бойовиків "Ісламської держави" і курдських бойовиків.

Про це заявив президент країни Реджеп Тайїп Ердоган у середу, повідомляє Reuters.

Також Ердоган повідомив, що після липневої спроби перевороту в Туреччині було офіційно арештовано понад 40 000 осіб. У зв’язку з переворотом, було звільнено чи відсторонено від служби більше 100 000 військових або цивільних службовців.

Як відомо, Туреччина розпочала військову "Щит Євфрату" чотири місяці тому для витіснення бойовиків "Ісламської держави" подалі від свого кордону на півночі Сирії і запобігти проникненні на свою територію загонів курдських ополченців.

В рамках операції поставлені цілі очистити прикордонні райони Туреччини від терористів, забезпечити доставку гуманітарної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.