Проект газопроводу "Північний потік-2" необхідно зупинити - єврокомісар

Вівторок, 27 грудня 2016, 14:19

Російський газовий проект "Північний потік 2" повинен бути зупинений.

Про це заявив єврокомісар з питань клімату Мігель Аріас Каньєте, повідомляє EUobserver.

За словами Каньєте, Єврокомісія не змогла запобігти будівництву газопроводу на законних підставах, і зазначив, що немає сенсу розвивати інфраструктуру для викопних видів палива, коли ЄС прагне перейти на енергію з відновлюваних джерел після 2050 року.

Як відомо, група європейських компаній постачальників газу у вересні підписали угоду з "Газпромом" про розширення "Північного потоку" до Німеччини в обхід України.

Нагадаємо, раніше віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович заявив, що проект "Північний потік-2" не отримає фінансування з боку Єврокомісії.

Єврокомісія хоче знизити залежність від Росії, яка постачає близько третини енергоресурсів.

В ЄК вже заявили, що розширення "Північного потоку" ретельно перевірять на відповідність законодавству і що його пріоритетом є диверсифікація постачальників зі збереження за Україною статусу транзитної країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"