Міністри країн Єврозони обговорять полегшення виплати боргу Греції

Понеділок, 5 грудня 2016, 11:21

Міністри фінансів країни Єврозони повинні домовитися в понеділок щодо короткострокового плану з полегшення графіку виплат боргу Греції на зустрічі в Брюсселі.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на міністра фінансів Франції Мішеля Сапена.

"Сьогодні ми будемо говорити про короткострокові заходи, щоб полегшити тягар заборгованості (Греції –ред.)", – сказав Сапен після прибуття на засідання міністрів фінансів країн зони євро в Брюсселі.

"Це важливі заходи, які матимуть позитивний вплив на Грецію. Я думаю, що сьогодні ми домовимося про ці заходи", - додав він.

Раніше повідомлялося, що Греція і її європейські кредитори "дуже близькі" до угоди, що відкриє шлях до життєво важливих переговорів про борги країни.

Нагадаємо, уряд Греції намагається досягти домовленості з кредиторами про нові фіскальні заходи до кінця року, для того, щоб забезпечити полегшення тягаря заборгованості, сподіваючись, що це стане поштовхом для економіки.

За даними Міністерства фінансів Греції, борг країни зросте до 315 млрд євро або близько 180% від обсягу виробництва в цьому році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.