Угорщина відправила 20 поліцейських для патрулювання сербсько-болгарського кордону

Понеділок, 5 грудня 2016, 18:59

Угорщина відправила групу з 20 поліцейських у Сербію для допомоги в патрулюванні кордону з Болгарією.

Про це повідомляє Daily News Hungary.

За даними видання, це вже третя група угорських поліцейських, які були відправлені для допомоги у патрулюванні сербсько-болгарського кордону.

Повідомляється, що разом з групою були відправлені поліцейські машини, вантажні автомобілі та транспортні засоби, оснащені термографічними камерами для спільної місії.

Перше патрулювання групи угорських поліцейських на сербсько-болгарському кордоні тривало з 24 жовтня до 16 листопада, а друга група відправилася 15 листопада.

Нагадаємо, наплив мігрантів до Сербії не зменшується, оскільки є можливість дістатися до країн Західної Європи через так званий Балканський маршрут.

У період з липня до кінця вересня сербські прикордонники зупинили понад 10 000 мігрантів, що прибули через територію Болгарії та Македонії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".