"Газпром" підписав контракт на будівництво першої нитки "Турецького потоку"

Четвер, 8 грудня 2016, 16:48

Російська компанія "Газпром" підписала контракт на будівництво першої нитки морської ділянки газопроводу "Турецький потік" в обхід України по дну Чорного моря.

Про це з посиланням на управління інформації "Газпрому" повідомляє УНІАН.

"Сьогодні в Амстердамі компанія South Stream Transport B.V. підписала контракт із компанією Allseas Group S.A. на будівництво першої нитки морської ділянки газопроводу "Турецький потік" із опціоном на укладання другої нитки", – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що за контрактом Allseas повинна укласти по морському дну понад 900 км труб. Компанія планує, що для прокладання  газопроводу буде задіяне нове найбільше в світі будівельне судно Pioneering Spirit.

Також повідомляється, що Allseas розпочне укладання першої нитки в другому півріччі 2017 року.

Нагадаємо, 2 грудня парламент Туреччини ухвалив закон про ратифікацію угоди з Росією щодо проекту будівництва газопроводу "Турецький потік".

Раніше міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Берат Албайрак заявив, що роботи з прокладання газопроводу "Турецький потік" розпочнуться на початку 2017 року.

Москва і Анкара 10 жовтня підписали міжурядову угоду, яка передбачає будівництво двох гілок магістрального газопроводу по дну Чорного моря.

Перша нитка передбачена для постачань газу на турецький ринок, друга - для транзиту палива до Європи. Планується, що проект буде завершений в грудні 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".