"Нафтогаз" приєднався до Європейської Федерації Енерготрейдерів

Четвер, 8 грудня 2016, 17:00

НАК "Нафтогаз України" стала асоційованим членом Європейської Федерації Енерготрейдерів (EFET), до складу якої входить понад 100 компаній-енерготрейдерів з 27 країн Європи.

Про це повідомляє прес-служба держхолдингу.

"Участь в EFET надасть Нафтогазу можливість отримувати оперативну інформацію щодо нових правил та законодавчих актів органів ЄС, створить сприятливі умови для обміну досвідом з метою диверсифікації джерел та напрямів постачання", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Приєднання до цієї організації також дозволить поглибити консультації між ЄС та Україною щодо підтримки країни в адаптації законодавства до норм і стандартів ЄС та лібералізації вітчизняного ринку природного газу.

Така співпраця сприятиме виконанню зобов’язань Нафтогазу як учасника європейського енергетичного ринку згідно з відповідними Регламентами та Директивами ЄС.

Зазначимо, що основною метою діяльності EFET є розвиток торгівлі газом та електроенергією на території Європи шляхом лібералізації законодавства в енергетичній сфері. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?