Бортпровідники British Airways розпочали дводенний страйк

Вівторок, 10 січня 2017, 09:57

Дводенний страйк бортпровідників British Airways може вплинути на рейси авіакомпанії з лондонського аеропорту Хітроу у вівторок і в середу.

Про це повідомляє BBC.

У страйку візьмуть участь 2 900 працівників авіакомпанії - членів профспілки Unite. Вони домагаються підвищення зарплат для бортпровідників, які обслуговують так звані "об'єднані рейси" - ті, які об'єднують короткі і довгі перельоти.

За даними Unite, керівництво British Airways обіцяло, що річна зарплата бортпровідників на "комбінованих рейсах", прийнятих на роботу після 2010 року, складе від 21 тис. до 25 тис. фунтів стерлінгів (від 25 до 30 тис. доларів). При цьому на практиці співробітники отримують 12 тис. фунтів плюс 3 фунти за кожну годину польоту.

Раніше бортпровідники відмовилися від підвищення окладів на 2%, вимагаючи підняти реальну зарплату до того рівня, який їм обіцяли при прийомі на роботу.

У British Airways заявили, що страйк не вплине на роботу лондонських аеропортів Гетвік і Лондон-Сіті.

В Хітроу ж у звичайному режимі буде відправлено та прийнято "переважну більшість" рейсів, заявили в авіакомпанії. Це означає, що деяким пасажирам доведеться вилетіти трохи раніше чи пізніше запланованого часу - British Airways вирішила поєднати частину рейсів через страйк.

Якщо дводенний страйк нічого не змінить, Unite може проголосувати за проведення нових подібних акцій або буде шукати інші форми протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua