У Держдумі заявили, що РФ не братиме участі у пленарних засіданнях ПАРЄ у 2017 році

Четвер, 12 січня 2017, 15:01

Росія не буде брати участь у пленарних засіданнях ПАРЄ і в роботі її комітетів у 2017 році.

Про це заявив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький, передає ТАСС.

"Звичайно, ми не будемо брати участь у пленарних засіданнях (ПАРЄ), в роботі профільних комітетів, але ми можемо брати участь у різних конференціях, семінарах або слуханнях, які проводяться політичними групами у складі ПАРЄ. Впевнений, що таких заходів у 2017 році має достатньо", - сказав він.

Глава комітету Держдуми з міжнародних справ впевнений, що співпраця між Москвою і Страсбургом протягом цього року буде розвиватися більш конструктивно.

"Співпраця з російською делегацією на майданчику ПАРЄ повільно, але вірно збільшується. Впевнений, що співпраця між Москвою і Страсбургом протягом нинішнього року буде розвиватися все більш і більш конструктивно", - сказав Слуцький за підсумками переговорів спікера Держдуми В'ячеслава Володіна та голови ПАРЄ Педро Аграмунта.

У 2014 і 2015 роках ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосувати на сесії, права брати участь у роботі статутних органів та моніторингу виборів. У січні 2016 року Росія вирішила не направляти необхідні для підтвердження повноважень делегації документи, проте не відмовилася від роботи зі Страсбургом в цілому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua