Єврокомісія: санкції проти Росії майже не впливають на економіку ЄС

П'ятниця, 13 січня 2017, 14:23

Запроваджені Європейським Союзом економічні санкції відносно Росії у відповідь на агресію проти України мають мінімальний вплив на економіку ЄС.

Про це заявила речник Єврокомісії Майя Косьянчич на пресс-конференції у Брюсселі.

"Ці заходи, звичайно, не нові, вони вже діють деякий час. Востаннє заходи продовжувалися в грудні минулого року. Щодо конкретного впливу я можу сказати, що він є мінімальним на економіки країн-членів", - сказала Косьянчич.

Нагадаємо, дію запроваджених ще 2014 року санкцій Європейського Союзу щодо Росії нещодавно продовжили до 31 липня 2017 року.

Дослідження Австрійського інституту економічних досліджень свідчить про те, що внаслідок запровадження Євросоюзом санкцій проти Росії та подальших російських контрсанкцій економіка ЄС у 2015 році зазнала втрат на суму 17,6 мільярда євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.