У Німеччині поліція знайшла 155 кг вибухівки і бомбу зі свастикою

Субота, 14 січня 2017, 15:06

 Двоє ймовірних прихильників неонацистської групи "Oldschool Society" (OSS) були заарештовані після того, як у місті Лотеркен були виявлені 155 кг вибухових речовин.

Про це повідомляє Tagesspiegel.

Один із підозрюваних зробив саморобну бомбу, на якій намалював свастику і символи нацистського СС. Одному із затриманих 18 років, другому – 24 роки.

Після виявлення вибухівки поліція евакуювала понад 80 місцевих жителів, поки не був вивезений небезпечний матеріал.

Поліція вийшли на підозрюваних у грудні минулого року. Вони хотіли придбати вибухові речовини нібито для вироблення новорічних феєрверків.

Наразі їх затримали за підозрою у порушенні законів про вибухових речовин і підготовку "серйозного акту насильства, які погрожує національній безпеці".

Екстремістська організація "Oldschool Society" планувала напади на центри і мечеті для біженців в 2014 році.

Підозрюваний розповів слідчим, що він брав участь у зборах OSS в землі Рейнланд-Пфальц влітку. Четверо учасників групи вже перебувають під слідством у Мюнхені за звинуваченням у плануванні нападу на прохачів притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?