72% грузинів підтримують вступ до ЄС, 61% - за членство в НАТО

Понеділок, 16 січня 2017, 12:44

Більшість громадян Грузії підтримують членство країни в Європейському Союзі і НАТО.

Такими є дані опитування Національного демократичного інституту (NDI), повідомляє Грузия Online.

На питання, прийнятна чи ні заявлена урядом Грузії мета, відповідно до якої країна повинна стати членом Євросоюзу, 72% опитаних відповіли позитивно.

Цей показник не змінився порівняно з опитуванням у червні 2016 року, а порівняно з результатами опитування в березні 2016 року – зменшився на п'ять пунктів.

Проти вступу Грузії до Євросоюзу висловилися 18% опитаних. При цьому в червні 2016 року цей показник становив 16% , а в березні 2016 року — 14%.

Крім того, 61% опитаних вважають прийнятним вступ Грузії в НАТО. Для 25% респондентів це є неприйнятним.

Згідно з попередніми опитуваннями, кількість тих, хто хоче вступу країни в НАТО, знизилася. В липні 2016 року число тих, для кого вступ Грузії в НАТО було прийнятним, становило 64%, а в березні 2016 року — 68%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.