Джонсон закликав Францію не карати Британію за вихід з ЄС

Середа, 18 січня 2017, 14:36

Глава МЗС Британії Борис Джонсон закликав Францію не "карати" Велику Британію за вихід із Європейського Союзу.

Про це повідомляє The Telegraph.

Таку заяву Джонсон зробив на конференції під час поїздки в Індію, через два дні після того, як один з радників Олланда сказав, що президент не готовий запропонувати Британія кращу угоду за межами єдиного ринку, ніж всередині ЄС.

"Якщо пан Олланд хоче вершити розправу побиттям щодо всіх, хто прагне вирватися (з ЄС. - Ред.), на кшталт якого-небудь фільму про Другу світову війну, то я не думаю, що це шлях вперед, і що це в інтересах наших друзів і партнерів", - сказав Джонсон.

"Мені здається абсолютно неймовірним, що у XXI столітті держави-члени серйозно розглядатимуть можливість введення штрафів чи інших адміністративних заходів, щоб покарати Велику Британію", - додав він.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей у вівторок вперше публічно представила план уряду щодо переговорів про вихід країни зі складу Європейського Союзу

Прем’єр Британії підтвердила, що країна після Brexit залишить єдиний ринок ЄС через те, що хоче посилити контроль над міграцією.

Британський уряд в подальшому планує укласти угоду про вільну торгівлю з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.