Австрія хоче встановити контроль на кордоні зі Словаччиною

Четвер, 19 січня 2017, 18:08

Міністр оборони Австрії Ханс Петер Доскозіл виступає за впровадження контролю на кордоні зі Словаччиною для того, аби зменшити потік мігрантів.

Про це повідомляє Kurier.

 Видання відзначає, що з початку 2017 року у Нижній Австрії (що межує зі Словаччиною – ред.) затримали 299 нелегальних іммігрантів, тоді як в Бургенланді, що на кордоні з Угорщиною затриманих мігрантів було лише 174. Саме кордон з Угорщиною охороняється посилено, на відміну від кордону зі Словаччиною.

Загалом Доскозіл планує збільшити кількість патрулів на кордоні за рахунок розширення штату поліції та військових.

Доскозіл разом зі своїм колегою, міністром внутрішніх справ Вольфгангом Соботкою повідомили також про початок роботи нових координаційних центрів із захисту кордону в різних регіонах країни.

Також обидва міністри заявили про амбітні плани ще більше зменшити потік біженців до країни.

Варто нагадати, що у 2016 році Австрія зареєстрували 42 000 клопотань про надання притулку проти 90 000 у попередньому році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?