У Німеччині в 2016 році зареєстрували 320 тисяч претендентів на статус біженця

Неділя, 8 січня 2017, 13:57

У Німеччині в 2016 році зареєстровано понад 321 тисячу заяв на отримання притулку.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

При цьому число подібних прохань скоротилося з 91671 у січні до менш ніж 20 тисяч до кінця минулого року після закриття "балканського маршруту" і досягнення Брюсселем угоди з Туреччиною щодо біженців.  У грудні ця цифра, наприклад, становила 16441.

Разом з тим кількість нелегальних мігрантів з країн Північної Африки в минулому році суттєво зросла. Біженці прибувають не тільки з Лівії, а й з Єгипту, Алжиру і Тунісу.

В системі EASY (розшифровується як Erstverteilung der Asylbegehrenden - первинний розподіл охочих отримати притулок - Ред.) біженці, які прибувають до Німеччини, фіксуються без паспортних даних. Тому можлива, наприклад, подвійна реєстрація. Також експерти пояснюють, що деякі з тих, хто перетнув кордон, могли виїхати потім в інші країни Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?