У США демократи вимагають від радника Трампа з нацбезпеки пояснити "гонорари" з РФ

Четвер, 2 лютого 2017, 12:24

У США група демократів звернулася до Пентагону з проханням перевірити факт отримання гонорару радником з нацбезпеки президента США Дональда Трампа Майклом Флінном за виступ на одному із заходів у Москві в 2015 році, що є можливим порушенням Конституції.

Про це повідомляє The Washington Post.

Повідомляється, що Майкл Флінн, відставний армійський генерал-лейтенант, сидів з президентом Росії Володимиром Путіним під час заходу, проведеного на честь російського телеканалу RT у 2015 році.

Демократи припускають, що Флінн, отримавши гонорар, можливо, порушив Конституцію, яка забороняє вищим чиновникам отримувати платежі від іноземних урядів.

"Це дуже непокоїть, що (Флінн) вирішив прийняти оплату за участь у заході, організованому пропагандистським інструментом уряду Росії, яка напала на Сполучені Штати в спробі підірвати наші вибори", - йдеться у листі демократів, направленому до Пентагону у середу.

У своєму листі демократи вимагають інформації про те, "скільки отримав Флінн за вечерю з Володимиром Путіним та чи отримав він додаткові платежі від російських або інших іноземних джерел, та чи запитував він дозволу від Міністерства оборони й Конгресу на отримання таких виплат".

За інформацією The Washington Post, чиновники з міністерства оборони не відповіли на прохання прокоментувати лист.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.