Прем’єр Ірландії подасть у відставку через скандал у поліції – ЗМІ

Понеділок, 20 лютого 2017, 16:58

Прем’єр-міністр Ірландії Енда Кенні у березні подасть у відставку після хвилі критики на свою адресу через нездатність владнати кризу в поліції.

Про це повідомляє Guardian.

Очікується, що Кенні, який минулого року вдруге став прем’єр-міністром, оголосить про свої плани на зустрічі партії "Фіне Гейл", яку він очолює.

Джерела в партії стверджують, що прем’єр може подати у відставку після візиту до США 17 березня.

Головними претендентами на посаду прем’єра називають міністра житлового господарства Саймона Ковені і міністра соціального захисту Лео Варадкара.

Уряд меншості Енди Кенні звинувачують в неправильному підході до ситуації з сержантом Морісом Маккейбом, який розкрив факти корупції в поліції, що дозволили "впливовим особам у владі" уникнути відповідальності. Через це Маккейба і його дружину піддали цькуванню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA