Пентагон представив Трампу план знищення "Ісламської держави"

Вівторок, 28 лютого 2017, 08:22

Пентагон стверджує, що представив Білому дому попередній план для подолання екстремістів "Ісламської держави" в Іраку та Сирії.

Про це заявив представник Пентагону Джефф Девіс, повідомляє Voice of America.

Він описав документ як основу для більш широкого плану, спрямованого на протидію екстремістському  угрупованню в Сирії і Іраку, де воно прагне створити релігійну державу.

При цьому Девіс не розкрив подробиць плану.

Однак голова Об’єднаного комітету начальників штабів Джозеф Данфорд заявив минулого тижня, що ця стратегія буде також застосовуватися до Аль-Каїди та інших екстремістських угруповань на Близькому Сході і в інших місцях. Він також підкреслив, що план буде виходити за рамки військової сили, назвавши його "політико-військовим планом".

Незабаром після вступу на посаду президент доручив Пентагону в 30-денний термін розробити конкретний план боротьби з терористами в Сирії та Іраку з упором на прискорення процесу їх повного знищення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.