Радник Трампа з нацбезпеки задає новий тон щодо РФ та ІДІЛ – ЗМІ

Неділя, 26 лютого 2017, 11:05

Новий радник з національної безпеки президента США Дональда Трампа генерал Герберт Макмастер задає абсолютно інший тон щодо зовнішньої політики США відносно ІДІЛ та РФ у порівнянні зі своїм попередником Майклом Флінном.

Про це пише CNN з посиланням на джерела в адміністрації президента Трампа.

"На засіданні Ради національної безпеки у четвер, генерал Герберт Макмастер заявив, що термін "радикальний ісламістський тероризм" не можна вживати відносно джихадистських терористичних угруповань … адже доктрини таких організацій, як ІДІЛ … є перекрученням ісламу, і тому вони не ісламістські", – йдеться у повідомленні.

Як відзначає CNN, представник адміністрації визнав, між Трампом і Макмастером є "реальне розходження" щодо використання терміну "радикальний ісламський тероризм", але Макмастер не говорить Трампу, що той не правий, і додав, що це не "найбільша різниця."

За словами співрозмовника видання, Макмастер дав зрозуміти, що "Росія ворог, а не друг". І, на відміну від головного стратега Білого дому Стіва Беннона, який вважає Європейський Союз неефективною організацією і наполягає на тому, щоб зміцнювати економічні зв'язки з європейськими країнами, Макмастер захищає післявоєнний світовий порядок, наголосивши, що це важливо для підтримки миру і безпеки.

Раніше повідомлялося, новий радник Трампа з нацбезпеки, генерал Герберт Макмастер важає, що "філософія стримування" Росії, яку сповідали США та НАТО, зазнала поразки на прикладі України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.