У Європарламенті відбулася акція на знак солідарності з Україною

фото
Середа, 1 березня 2017, 20:16

У Європарламенті депутати, дипломати та громадські активісти висловили солідарність з Україною на шляху реформ та у протистоянні агресору.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Акція у форматі флешмобу пройшла перед початком пленарного засідання законодавчого органу ЄС у середу у Брюсселі.

"Ми повинні постійно демонструвати підтримку Україні, наголошувати, що ми цього не забуваємо. Ми також підтримуємо процес реформ, який має досягти мети. Адже це і наші інвестиції, наше обличчя і надії. Найголовніше, запевнити, що Україна не одна – вона не залишена на одинці з агресором. Ось це і є політичний сигнал, який ми хотіли передати", - сказав один із організаторів флешмобу, голова неформальної групи друзів Європейської України Петрас Ауштревічус.

 фото - facebook.com/andrii.lavreniuk.9

Литовський політик запевнив, що ЄС продовжить підтримку України в умовах російської агресії.

Депутат від Бельгії Марк Демесмакер відзначив, що навіть через такі символічні дії українське питання залишається серед головних пріоритетів порядку денного політики Євросоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.