Прем'єр Британії: настав час вийти з ЄС, Brexit буде запущено до кінця березня

П'ятниця, 10 березня 2017, 09:44

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Лондон і Європейський союз готові перейти до переговорів щодо Brexit.

Про це вона заявила на саміті ЄС, текст її виступу опублікований на сайті британського уряду.

"Наші європейські партнери чітко дали зрозуміти, що вони хочуть перейти до переговорів. Як і я. Настав час перейти до виходу з ЄС і побудови незалежної, самодостатньої, глобальної Британії, якої прагне британський народ" - сказала Мей.

Вона підтвердила, що Британія застосує статтю 50 договору про ЄС до кінця цього місяця.

"Це буде визначальний момент для Сполученого королівства, оскільки ми починаємо процес формування своєї нової ролі в світі – як сильної країни, що контролює власні кордони і закони" - додала прем’єр Британії.

Раніше повідомлялося, що палата громад обговорить законопроект, який дозволяє уряду почати процедуру виходу Британії з ЄС, з внесеними до нього палатою лордів поправками 13 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.