В аеропортах Берліна скасовано сотні рейсів через страйк

П'ятниця, 10 березня 2017, 12:32

Майже всі рейси, заплановані на п'ятницю, 10 березня, у двох аеропортах Берліна, були скасовані внаслідок страйку наземного персоналу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Страйк розпочався з ранковою зміною (близько 4 ранку) і має тривати до кінця нічної зміни, тобто до ранку суботи, 11 березня.

Унаслідок цього в аеропорту "Шенефельд" скасували 204 повітряних сполучення, у "Тегель" – 455.

Страйк ініціювала профспілка Verdi.

Причиною призупинення роботи стала тарифна суперечка стосовно рівня оплати праці близько двох тисяч представників наземного персоналу. Профспілка Verdi нині провадить тарифні переговори з керівництвом німецьких аеропортів. Переговори супроводжуються неодноразовими страйками персоналу. Так, на летовищах Берліна тільки в лютому відбулися два страйки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?