У Польщі затримали двох росіян за перевезення нелегальних мігрантів

Четвер, 16 березня 2017, 12:50

Польські прикордонники затримали шістьох членів польсько-російського злочинного угруповання, що займалося перевезенням через територію Польщі до країн Західної Європи нелегальних мігрантів з Південного Кавказу.

Про це повідомляє RMF24.

Затримання двох росіян і чотирьох поляків були проведені у чотирьох воєводствах.

Затримані вербували на території Білорусі і Росії іноземців, що походили з Південного Кавказу, а потім організовували їх перевезення через кордон до Польщі і далі до Західної Європи.

За даними прикордонників, мігранти при перетині кордону з Польщею подавали документи із запитом про отримання статусу біженця.

Згідно з процедурою, їх направляли в центри для біженців на території Польщі, однак вони туди так і не потрапляли: на шляху їх зустрічали організатори злочинної групи, які допомагали їм виїхати на Захід - в основному, до Німеччини, Австрії, Франції, Бельгії, Нідерландів і Великої Британії.

Група діяла щонайменше кільканадцять місяців. За оцінками правоохоронців, злочинці могли переправити на Захід сотні іноземців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.