Європарламент розгляне додаткові тарифні квоти для України до кінця березня

Четвер, 2 березня 2017, 10:34

В Європейському парламенті обіцяють поставити на розгляд питання про надання Україні автономних торгівельних преференцій до кінця березня.

Про це сказала заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева у коментарі кореспонденту "Європейської правди".

"Ми постійно знаходимося у консультаціях с європейською стороною. Неофіційно говориться, що Європарламент поставить на голосування питання про додаткові квоти для України до кінця березня", - сказала Трофімцева.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Єврокомісія погодилися надати Україні додатковий обсяг тарифних квот. Для того, щоб не змінювати Угоду про асоціацію Україна-ЄС, ці квоти будуть українській стороні надані в якості автономних преференцій.

Як відомо, ЄС пропонує збільшити квоти на експорт низки сільськогосподарських і промислових товарів з України, зокрема зерна, помідорів, меду, добрив, електрообладнання та металопродукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"