Сирійська армія заявила про звільнення Пальміри від ІДІЛ

Четвер, 2 березня 2017, 18:41

Командування урядової армії Сирії заявляє, що стародавнє місто Пальміра повністю звільнене від ІДІЛ.

Про це повідомляє Reuters.

"Сирійська армія повідомила, що в четвер з допомогою союзних військ і російських авіаударів відбили у бойовиків ІДІЛ стародавнє місто Пальміра", – йдеться у повідомленні.

Агенція відзначає, інформацію про те, що урядова армія та сили союзників зайняли Пальміру в четвер після того, як бойовики "Ісламської держави" відступили з міста підтверджують також і правозахисники.

Раніше повідомлялося, що про звільнення Пальміри від бойовиків ІДІЛ урядовими військами Сирії при підтримці російської авіації заявили в Міноборони РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.