Кремль спростовує організацію Фійоном платної зустрічі з Путіним

Середа, 22 березня 2017, 12:52

Інформація про те, що кандидат в президенти Франції Франсуа Фійон за винагороду організував для ліванського мільярдера Фуада Махзумі зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним, не відповідає дійсності.

Про це повідомив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє російський "Интерфакс".

"Ми бачили повідомлення ЗМІ. Скажу чесно, вони нагадують чергову фальшивку, те, що ми називаємо англійською fake news", – відзначив Пєсков.

"Стосовно зустрічей президента, то вони організовуються протоколом президента, і тут теж виключена роль будь-яких посередників",– додав прес-секретар Путіна.

Стосовно зустрічі, яку Фійон начебто організував для ліванського мільярдера Махзуми, за словами Пєскова, на Петербурзькому міжнародному форумі, де згідно з повідомленнями ЗМІ і відбувалася ця зустріч, Путін "на ногах" і в кулуарах спілкується і фотографується з великою кількістю підприємців.

"Це абсолютно не вимагає якогось посередництва, і це все відбувається абсолютно, що називається, "на ногах" і на бігу", – наголосив він.

Раніше повідомлялося, що у французьких ЗМІ зʼявилася інформація про те, що ліванський бізнесмен Фуад Махзумі заплатив Франсуа Фійону 50 000 доларів за організацію зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.