У Боснії затримали шість підозрюваних у нелегальному перевезенні мігрантів

Середа, 22 березня 2017, 15:22

У Боснії та Герцеговині затримали шість осіб в рамках міжнародного розслідування щодо незаконного перевезення мігрантів.

Про це повідомляє Associated Press.

Прокуратура Боснії повідомила, що затримані входять до складу міжнародної злочинної групи, яка контрабандним шляхом переправили десятки мігрантів з Туреччини та Сирії в країни Західної Європи.

Мігрантів перевозили через Чорногорію, Боснію і Хорватію, а до складу злочинної групи, як вважають, також входять громадяни Хорватії та Туреччини.

Поліцейські операції під кодовою назвою "Босфор" в середу також пройшли одночасно в Боснії і Хорватії, правоохоронці провели десятки обшуків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.