У Туреччині розкритикували Норвегію за надання притулку турецьким військовим

Середа, 22 березня 2017, 15:23

Віце-прем’єр Туреччини Нуман Куртулмуш розкритикував Норвегію за те, що вона дала притулок чотирьом турецьким військовослужбовцям і військовому аташе, пов’язаним з організацією проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

"Для нас неможливо це прийняти. Це неправильно. Це означає покривання цих бандитів з  FETÖ (організація Гюлена). Ми цього не приймаємо" - заявив Куртулмуш.

"Негайна екстрадиція цих бандитів, які шукають притулку в європейських країнах, є необхідною для дружніх стосунків між Туреччиною і цими країнами" - додав він.

Як повідомлялося, Норвегія надала притулок чотирьом турецьким військовослужбовцям, які звернулися з проханням про надання притулку після того, як у Туреччині розпочалися затримання та арешти у зв'язку з невдалою спробою державного перевороту.

Нагадаємо, на початку цього року близько 40 турецьких військовослужбовців, які працювали в інститутах НАТО в Німеччині, звернулися до німецької влади з проханням про надання притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?