Зустріч глав МЗС країн НАТО перенесли на 31 березня через Тіллерсона – ЗМІ

П'ятниця, 24 березня 2017, 16:57

Зустріч міністрів закордонних справ країн членів НАТО  перенесли з 5-6 квітня на 31 березня для того, аби в ньому зміг взяти участь державний секретар США Рекс Тіллерсон.

Про це з посиланням на дипломатичні джерела повідомляє УНІАН.

Агенція відзначає, за словами дипломатів, напередодні зустрічі глава МЗС країн-членів Альянсу відбудеться засідання ради Росія-НАТО, яке повинно відбутися 30 березня.

Втім, у НАТО офіційно поки що цю інформацію не коментують.

Відзначимо, раніше Reuters повідомило про те, що глави МЗС країн НАТО готові перенести засідання для того, аби в ньому зміг взяти участь Тіллерссон.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що державний секретар США Рекс Тіллерсон планує пропустити зустрічі міністрів закордонних справ НАТО, заплановані на квітень, для того, щоб разом з президентом Трампом зустрітися в США з лідером КНР Сі Цзіньпіном, а також планує наприкінці квітня прибути з візитом до Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.