У Раді Європи закликали РФ звільнити затриманих учасників протестів

Понеділок, 27 березня 2017, 14:37

Президент Ради Європи Турбйорн Ягланд закликав російську владу звільнити всіх затриманих під час мітингів у Москві та інших містах.

Відповідна заява розміщена на сайті Ради Європи.

"Затримання сотень громадян, в тому числі опозиціонера Олексія Навального, під час здійснення ними свого права на свободу вираження поглядів та на мирні зібрання зачіпає питання, що належать до Європейської конвенції про права людини. Я особливо стурбований з приводу повідомлень про затримання неповнолітніх. Я закликаю до звільнення всіх затриманих", - йдеться у заяві..

Ягланд наголосив, що Рада Європи готова співпрацювати з російською владою для запобігання подібних ситуацій щодо дотримання Європейської конвенції з прав людини.

Нагадаємо, у неділю масові акції проти корупції, приводом для яких стало розслідування Навального про "таємну імперію" Дмитра Медведєва, пройшли в десятках міст Росії.

Поліція затримала щонайменше 1030 учасниками мітингу, включаючи Навального.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?