Глава МЗС Туреччини поїде на мітинг у Роттердамі попри спротив уряду Нідерландів

Субота, 4 березня 2017, 14:11

Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що ні Німеччина, ні Нідерланди не зможуть завадити турецьким посадовцям зустрічатися з своїми громадянами.

Про це повідомляє Hurriyet daily news.

"Ніхто з вас нам не завадить. Ми можемо йти куди забажаємо, ми можемо зустрічатися з нашими громадянами і проводити наші зустрічі" - заявив Чавушоглу, розкритикувавши західні країни за їхнє бачення демократії.

"Нідерланди сказали: ви не можете проводити кампанію в нашому публічному просторі. Що значить, не можемо? Де тут демократія, де свободи, де свобода висловлювання? Ви повчаєте нас, але де у вас право на зібрання?" - обурився міністр.

Раніше  прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що  запланований турецькою владою на 11 березня мітинг у Роттердамі в рамках кампанії щодо конституційного референдуму, є небажаним. На цьому заході планується виступ Мевлюта Чавушоглу.

Перед цим у німецьких містах Гаггенау та Кельн були скасовані заходи турецьких міністрів.

Це обурило офіційну Анкару, створивши новий виток напруженості між Німеччиною і Туреччиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.