Глава МЗС Туреччини поїде на мітинг у Роттердамі попри спротив уряду Нідерландів

Субота, 4 березня 2017, 14:11

Глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що ні Німеччина, ні Нідерланди не зможуть завадити турецьким посадовцям зустрічатися з своїми громадянами.

Про це повідомляє Hurriyet daily news.

"Ніхто з вас нам не завадить. Ми можемо йти куди забажаємо, ми можемо зустрічатися з нашими громадянами і проводити наші зустрічі" - заявив Чавушоглу, розкритикувавши західні країни за їхнє бачення демократії.

"Нідерланди сказали: ви не можете проводити кампанію в нашому публічному просторі. Що значить, не можемо? Де тут демократія, де свободи, де свобода висловлювання? Ви повчаєте нас, але де у вас право на зібрання?" - обурився міністр.

Раніше  прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що  запланований турецькою владою на 11 березня мітинг у Роттердамі в рамках кампанії щодо конституційного референдуму, є небажаним. На цьому заході планується виступ Мевлюта Чавушоглу.

Перед цим у німецьких містах Гаггенау та Кельн були скасовані заходи турецьких міністрів.

Це обурило офіційну Анкару, створивши новий виток напруженості між Німеччиною і Туреччиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.