У компаніях в країнах ЄС лише 35% керівних посад займають жінки

інфографіка
Понеділок, 6 березня 2017, 12:52

У країнах Європейського союзу майже 7,3 млн осіб займають керівні посади на підприємствах з 10 або більшою кількістю працівників: із них 4,7 млн. чоловіків (65% всіх керівників) і 2,6 млн. жінок (35%).

Про це свідчать дані Eurostat.

У Латвії 53% керівних посад займають жінки, і це найвищий показник серед країн Євросоюзу. За нею йдуть Болгарія і Польща (44%), Ірландія (43%), Естонія (42%), Литва, Угорщина і Румунія (41%), а також Франція і Швеція (по 40%).

натисніть для збільшення 

На протилежному кінці шкали країни, де жінки становлять менше чверті менеджерів: Німеччина, Італія та Кіпр (всі по 22%), Бельгія і Австрія (обидві 23%), а також Люксембург (24%).

Статистичні дані також свідчать, що жінки, які займають керівні посади на підприємствах в країнах ЄС заробляють на 23,4% менше, ніж чоловіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?