Макрон виграє перший тур виборів, рейтинг Фійона продовжує падати

Четвер, 9 березня 2017, 08:06

Незалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон випередить в першому турі виборів лідера ультраправої партії "Національний фронт" Марін Ле Пен.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Harris Interactive, повідомляє Le Figaro.

Колишній міністр економіки у першому турі може розраховувати на 26% голосів виборців, тоді як за Ле Пен готові проголосувати 25%.

Результат Ле Пен залишився незмінним з моменту останнього опитування, яке було проведено два тижні тому, а рейтинг Макрона виріс одразу на шість процентних пунктів після того, як він оприлюднив свій маніфест і отримав підтримку ветерана центристів Франсуа Байру.

У другому турі Макрон легко переможе, набравши 65% (+5%) голосів виборців проти 35% (-5%) у Ле Пен.

Кандидат від "Республіканців" Франсуа Фійон на тлі звинувачень у фінансових махінаціях продовжує втрачати рейтинг. Згідно з опитуванням, у першому турі він набере лише 20% голосів.

Опитування проводилося 6-8 березня серед 4932 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.